5
(1:3, 5:0, 2:2)
Matiášek, Korber - Pýcha, Fryš, Straka, Obuškevič, Boček M., Boček J., Renčík, Hanák T., Hanák R., Hramoda, Novotný, Burian, Kopecký, Nachtann, Čáslava, Bauman, Svatoš, Beránek
Chlad, Muck - Kološ, Pařízek, Janeček, Dlesk, Klucho, Šoltys - Stránský, Ferdan, Světlík, Valeš, Smutný, Wiener, Baudisch, Rozkovec, Mádlo, Bitman
Branky: 9. Jakub Boček, 22. Tomáš Hanák, 27. Jakub Boček, 33. Marek Fryš, 37. Tomáš Hanák, 40. Radek Hanák, 58. Jan Pícha, 60. Jakub Hromada - 4. Filip Smutný, 8. Šimon Stránský, 17. Šimon Stránský, 46. Prokop Ferdan, 55. Filip Smutný; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek 18 - Petr Chlad 20; po třetinách: 1:3, 5:0, 2:2;

Black Angels vs. FBC Liberec 8:5 (1:3,5:0,2:2)
Povedený nástup do úvodu utkání stvrdil svým dalším superligovým gólem mladíček Smutný. V osmé minutě se gólově prosadil i další reprezentant Stránský a rázem vedli hosté 2:0. O minutu později si ale vzali slovo i Black Angels, když na 1:2 snížil Boček. Dvoubrankové vedení vrátil libereckým v závěru třetiny Stránský.
„Bleci“ vstoupili do druhé třetiny s mnohem větším nasazením, a po jednašedesáti sekundách se dočkali gólu na 2:3. Zaskočený Liberec pomohl domácím k vyrovnání přesilovou hrou, která byla využitá v její poslední vteřině. V polovině zápasu předvedl Chlad vynikající zákroky, když čtyřikrát po sobě zabránil domácímu hráči v brankovišti skórovat, a vypadalo to, že by to jeho spoluhráče mohlo nakopnout k lepšímu výkonu. Nicméně Šoltys se poté nechal vyloučit a domácí skórovali znovu. Ostudná třetina skončila pro Liberec ještě hůř, když Black Angels přidali ještě dva góly a odskočili do tříbrankového trháku.
Třetí periodu začali hrát liberečtí podobně jako v první třetině svou hru a dokázali si vypracovat několik šancí. Na 4:6 snižoval v šestačtyřicáté minutě Ferdan. O dvě minuty později přišel v gólové šanci Kološe faul, avšak trestné střílení Stránský neproměnil. Na rozdíl jediné branky snížil po nevyužité přesilovce Smutný a vypadalo to, že se Liberci podaří dotáhnout náskok soupeře. Black angels si ale pohlídali závěr utkání, vsítili dva góly, z nichž ten poslední byl do prázdné branky a dotáhli utkání do vítězného konce.