(2:1, 4:2, 2:2)
Sparta
Beneš, Hejna- Ujhelyi, Krbec, Kolstrunk, Pažák, Kozák, Čermák, Křenek, Garčar, Zouzal, Košir, Fišer, Kareš, Hurt, Pruner, Juha, Bartoš
Muck, Futschik - Kološ, Bitman, Stránský, Ferdan, Světlík, Janeček, Dlesk, Smutný, Wiener, Valeš, Horník, Rozkovec, Baudisch, Klucho, Šoltys
Branky: 6. Jakub Kolstrunk, 14. Jakub Kolstrunk, 21. Mikuláš Krbec, 22. Robert Košir, 24. Josef Juha, 38. Mikuláš Krbec, 52. Robert Košir, 55. Michal Pažák - 8. Filip Smutný, 31. Prokop Ferdan, 37. Vojtěch Wiener, 43. Radek Valeš, 60. Filip Smutný; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 79; zásahy brankářů: Martin Beneš 18 - Daniel Mück 22; po třetinách: 2:1, 4:2, 2:2;

ACEMA Sparta Praha vs FBC Liberec 8:5 (2:1, 4:2, 2:2)

Do zápasu mohl trenér Zdeněk Skružný nasadit navrátilce do sestavy v podobě Petra Kološe, Matěje Klucha a Tomáše Dleska, premiérový zápas si navíc připsal junior Jakub Horník. Ani s těmito posilami se nedařilo, vstup do utkání měla Sparta. Do sítě Mücka zapadla tečovaná střela Kolstrunka. Liberec poté dostal výhodu přesilové hry, kterou zužitkoval svým prvním gólem v zápase Filip Smutný. Avšak vyrovnaný stav neplatil dlouho. Vedení Spartě vrátil opět Kolstrunk a stav po první části byl tedy 2:1 pro domácí.

Vstup jako z hororu předvedl Liberec ve druhé třetině. Tři góly běhěm tří minut znamenaly stav 5:1 a s Libercem to vůbec nevypadalo dobře. Trenér Skružný musel sáhnout po oddechovém čase a stáhl hru na dvě pětice. To neslo ovoce, nejdříve po přihrávce Stránského zakončoval Ferdan a následně snižoval Wiener. S lepší náladou do šaten muži nešli. Na konci třetiny inkasovali branku ve vlastní přesilovce a Sparta opět odskočila do tříbrankového vedení.

Ve třetí části Liberec rychle snížil. Nahrávku Wienera zužitkoval Valeš, ale to bylo bohužel ze strany Liberce vše. Sparta dvěmi góly navýšila svůj náskok a pohodlně kráčela ke třem bodům. Kosmetickou úpravu škóre zařídil ještě Smutný po nahrávce Wienera.

Protrhnout dvouzápasovou sérii proher bude chtít Liberec v neděli 21.11.2021 od 17:00 proti Vinohradům.