(2:1, 1:1, 4:0)
Královské Vinohrady
Muck, Kupec - Kološ, Bitman, Stránský, Ferdan, Světlík, Janeček, Dlesk, Smutný, Wiener, Valeš, Rozkovec, Baudisch, Klucho, Šoltys
Šantora, Lorenc - Ježek, Gold, Lanc, Hartman, Švejda, Čuda, Stuchlík Z., Stuchlík O., Pinkas, Fiala, Horák, Hájek, Kopecký, Procházka, Pergler, Máca, Paštika, Klápa
Branky: 6. Filip Smutný, 10. Šimon Stránský, 32. Šimon Stránský, 43. Šimon Stránský, 58. Vojtěch Janeček, 60. Vojtěch Wiener, 60. Prokop Ferdan - 11. Jan Procházka, 33. Štepán Švejda; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Daniel Mück 34 - Karel Šantora 20; po třetinách: 2:1, 1:1, 4:0;

FBC Liberec vs. SKV 7:2 (2:1,1:1,4:0)

Muži FBC Liberec nevstoupili do důležitého zápasu dobře. V úvodních minutách nechávali volné střelce hostujícího celku a několikrát se musel vyznamenat brankář Muck. Malé uklidnění přineslo až vyloučení SKV. Speciální komando si s nabídnutou převahou poradilo skvěle. Vojtěch Wiener našel volného Filipa Smutného, jenž připsal už 18. branku ve své premiérové soutěži. Dvougólové vedení FBC Liberec získalo po souhře Ferdan se Stránským. Na stav 2:0 Královské Vinohrady zareagovali rychle a v čase 10:21 na středu volný Procházka se nemýlil.

Následovala dlouhá pasáž, ve které ani jeden tým nedokázal prostřelit dobře chytající brankáře. I přes střeleckou převahu žlutočerného celku si větší šance připisovali domácí. Úspěšný pokus zaznamenal až Stránský. Střelou do šibenice si připsal druhou trefu večera. Vedení o dvě branky neudržel Liberec dlouho. Po závaru ztratil míček domácí obránce a nabídnutou šanci proměnil Švejda. Po čtyřeceti minutách svítilo na světelné tabuli sportovní haly Dukla Liberec skóre 3:2 pro FBC Liberec.

Aby mohli liberečtí získat tři body potřebovali zvládnout třetí třetinu. Tento fakt se začal plnit ihned zkraje periody, když hattrick završil Šimon Stránský. Stav 4:2 vydržel až do 57. minuty, i proto, že SKV nedokázali využít přesilovou hru a domácí špatně nakládali s mnohými vyloženými šancemi. Klid na hole přinesla až branka Janečka v čase 57:01. Kosmetickou úpravu skóre za Wiener a Ferdan, kteří svoji trefu vměstnali do poslední minuty zápasu.

FBC Liberec si připsal další, už osmou výhru v probíhajícím ročníku Livesport Superligy. 22 získaných bodů vynáší Severočechy na devátou příčku tabulky. Poslední utkání před nadcházející reprezentační pauzou odehrají elitní tým Liberce ve čtvrtek, kdy nastoupí v Praze proti vedoucímu celku Tatranu Střešovice. Utkání začíná ve sportovní hale Řepy v 20:15.