4
(1:1, 3:1, 4:2)
Kříž, Jurco - Němeček, Piskáček, Beneš, Eliáš, Šimek, Havlas, Čermák, Meliš, Sládeček, Pánek, Tlapák, Mühlfait, Kreysa, Kučera, Švéda, Kolísko, Macháček, Slavík
Mück, Futschik - Klucho, Kološ, Janeček, Šoltys, Mádlo, Wiener, Valeš, Smutný, Bitman, Stránský, Světlík, Ferdan, Rozkovec
Branky: 10. Filip Eliáš, 25. Bohumil Piskáček, 37. Jakub Kolísko, 40. Jakub Kolísko, 45. Bohumil Piskáček, 51. Matěj Havlas, 55. Marek Beneš, 59. David Šimek - 15. Vojtěch Wiener, 39. Filip Smutný, 41. Filip Smutný, 43. Vojtěch Wiener; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 16 - Daniel Mück 21; po třetinách: 1:1, 3:1, 4:2;

Tatran Střešovice vs. FBC Liberec 8:4 (1:1,3:1,4:2)

Liberec nastoupil do utkání pouze s dvěma formacemi, které se pravidělně točili. I proto velký prostor ve hře dostali všichni nejproduktivnější hráči Severočechů. Ze začátku bylo utkání velmi opatrné, ale první branku vstřelili domácí hráči, po krásné křižné nahrávce se prosadil mladíček Eliáš. Odpověď si přichystala formace v čele se skvěle hrající Wienerem a Smutným. O branku se postaral prvně jmenovaný hráč Liberce.

Do druhé třetiny Tatran postavil i navrátilce a reprezentanta Marka Beneše, jenž posílil první formaci Tatranu. Ve druhé periodě měli více ze hry domácí. Ty ale dlouho držel na uzdě hostující brankář Mück. Bohužel nestačil na dorážku Piskáčka a střelu Kolíska, který ve 37. minutě poslal Tatran do dvoubrankového vedení. Rychlé snížení přišlo z hole Filipa Smutného. Ten dostal míček po zemi za brankovou čáru. To nebylo vše. Bláznivou koncovku završil Tatran Střešovice brankou v poslední minutě druhé třetiny. Po čtyřiceti minutách svítilo nepříznivé skóre 4:2 pro pražský celek.

Motivovaní Severočeši předvedli výborný vstup do závěrečné třetiny. Za dvě minuty vyrovnali na 4:4 a muselo se začínat od nuly. O branky se postal Wiener a Smutný. Vyrovnaný stav utkání dlouho nevydržel. V čase 50:11 zvýšil Havlas ve vlasním oslabení už na 6:4. V závěrečným minutách nevyšel ani nápor Liberce a Tatran si zkušeně pohlídal koncovku utkání.

FBC Liberec si po 17. kole drží devátou příčku v tabulce Livesport Superligy. Nyní čeká svěřence Zdeňka Skružného třítýdenní pauza, kterou vyplní mužské MS konané ve finských Helsinkách. Do hry se vrátí elitní tým FBC Liberec 17.12 a 19.12., kdy v domácím prostředí přívítají FBC Ostrava a FBC Česká Lípa.