Liberec
Muck, Chlad - Klucho, Bitman, Pařízek, Šoltys, Baudisch, Dlesk, Janeček - Macháč, Kopecký, Ferdan,, Valeš, Světlík, Wiener, Stránský, Smutný, Wiener, Mádlo
Chodov
Hodík, Šimůnek - Bauer, Maxa, Podhrákský, Slunečko, Balatka, Ondrušek, Eremiáš, Vávra, Majer, Netrefa, Řezáč, Strnad, Skřivánek, Kafka, Vošta, Doubek, Plíhal, Komárek
Branky: 18. Filip Smutný, 33. Prokop Ferdan, 36. Jakub Kopecký, 43. Jakub Pařízek - 1. Daniel Eremiáš, 2. Tom Ondrušek, 5. Ondřej Vošta, 12. Daniel Eremiáš, 32. Tom Ondrušek, 35. Daniel Maxa, 38. Mikuláš Komárek, 46. Ondřej Vošta; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Daniel Mück 7, Petr Chlad 8 - Karel Hodík 13; po třetinách: 1:4, 2:3, 1:1;

Reportáž

FBC Liberec vs. FAT PIPE Florbal Chodov 4:8 (1:4,2:3,1:1)

Hororový vstup. Tak by se daly nazvat první minuty zápasu. Chodov si během těchto minut vypracoval vedení 3:0 a nutno říci, že tento stav dodal jasný ráz utkání. O něco hůře bylo liberecké lavičce v čase 11:12, kdy Eremiáš poslal míček za záda Mücka už počtvrté. Trenér Petr Salát si vzal oddechový čas, aby uklidnil své hráče. Tento akt přinesl ovoce alespoň částečně, protože Smutný dokázal prostřelit Hodíka jako první z domácího celku. 1:4.

Ve druhé třetině se dlouho hrálo bez branek, ale oba týmy si dokázaly připravovat své šance. Na straně Chodova bylo velmi nebezpečné duo Majer - Vávra. Z Liberce můžeme vypíchnout šance Valeše nebo Jakuba Mádla, který dostal příležitost v druhé útočné formaci. Mezi 32. minutou a 38. minutou viděli diváci na hale Dukla hned pět branek. Bohužel se hned třikrát radoval Chodov. Za domácí tým přesně mířil Kopecký a krásnou sólem se prosadil i Prokop Ferdan. Stav 3:7 z pohledu FBC Liberec zamířili hráči na druhou přestávku.

Ve třetině se utkání rozhodně nedohrávalo a přineslo mnoho emocí. Když Pařízek svým premiérovým gólem v dresu Liberce snížil, vypadalo to, že se Liberec ještě může ucházet o body. Všechny naděje odstřelil v 46. minutě Vošta, když dokázal proměnit samostatný únik. 4:8. Tata branka i zakončila brankový účet zápasu.

Liberečtí florbalisté v dohrávce 20. kola Livesport Superligy podlehli pražskému Chodovu v poměru 4:8. Tato prohra znamená, že Liberec stále drží na 8. pozici s jistotou startu v předkole play-off. K dalšímu zápasu nastoupí Liberec už zítra, kdy v 17:00 přivítá FbŠ Bohemians. Utkání se odehraje na hale SH Dukla Liberec.