(1:0, 4:1, 3:2)
Black Angels
Muck, Chlad - Dlesk, Šoltys, Valeš, Wiener, Smutný - Klucho, Bitman, Stránský, Ferdan, Světlík - Pařízek, Macháč, Baudisch, Kopecký, Mádlo, Václavík, Rozkovec
Körber, Matiášek - Hanák R., Hanák T., Boček J., Boček M., Renčík, Straka, Pícha, Burian, Novotný, Obuškevič, Neklan, Bouček, Beránek, Svatoš, Bauman, Čáslava, Fryš
Branky: 10. Filip Smutný, 24. Filip Smutný, 32. Vojtěch Wiener, 38. Vojtěch Wiener, 40. Vojtěch Wiener, 46. Radek Valeš, 50. Filip Smutný, 52. Radek Valeš - 34. Jakub Boček, 44. Jakub Renčín, 53. Jakub Boček; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 4:1 + Jan Bauman 5; využití: 3:0; diváků: 183; zásahy brankářů: Daniel Mück 16 - Daniel Körber 9, Ondřej Matiášek 8; po třetinách: 1:0, 4:1, 3:2

FBC Liberec vs. BLACK ANGELS 8:2 (1:0, 4:1, 3:2)

Oba týmy si v první třetině vypracovaly hned několik šancí, nicméně jedinou branku první dvacetiminutovky vstřelil v desáté minutě Smutný. Domácí následně nabídli soupeři dvě přesilové hry, obě však liberecké čtveřice se skvělým Mückem za svými zády ubránily.

I druhá třetina začala přesilovou hrou hostů, ze které ale znovu vyšli pražští andělé naprázdno. To domácí byli posléze úspěšnější, když Smutný v početní převaze vstřelil druhý gól utkání. Na 3:0 zvyšoval ve dvaatřicáté minutě Wiener, ale Black Angels si připravili odpověď a o dvě minuty snížili náskok domácích na rozdíl dvou gólů. Hned poté přišlo pětiminutové vyloučení Baumana po hrubém zákroku na Světlíka a Liberec dlouhou přesilovou hru využil ke vstřelení čtvrté a páté branky utkání (2x Wiener).

V úvodu třetí třetiny udeřili hosté a snížili na 5:2, ale poté začala úřadovat znovu první liberecké pětka. V čase 45:21 vstřelil svou první branku utkání Valeš, v polovině třetí dvacetiminutovky zkompletoval po Wienerovi hattrick i Smutný a poté se trefil podruhé Valeš. Hosté si alespoň trochu spravili chuť, když po jediné využité přesilovce ve třiapadesáté minutě snížili na konečných 8:3.

Pro FBC Liberec pokračuje superligová jízda v pondělí 10. ledna, kdy před kamerami ČT Sport vyzvou v Pardubicích domácí Sokoly. Utkání 22. kola nejvyšší soutěže se odehraje na sportovní hale Dašická od 17:00 hod. Děkujeme všem za podporu.