(2:1, 4:3, 2:2)
Otrokovice
Kohút - Červenka, Halama, Sovják, Gašparík, Keleman, Vykopal, Ležetka, Hrabal, Malý, Máček, Kopecký, Petřík, Krčma, Steiger, Grich, Maťcha
Muck, Chlad - Dlesk, Janeček, Wiener, Valeš, Smutný - Pařízek, Šoltys, Ferdan, Kopecký, Baudisch - Bitman, Václavík, Macháč, Mádlo, Vacek - Klucho
Branky: 16. Vlastimil Červenka, 19. Jiří Halama, 25. Ronald Gašparík, 27. Vlastimil Červenka, 28. Martin Ležatka, 31. Jiří Halama, 54. Ronald Gašparík, 58. Jakub Grich - 20. Vojtěch Wiener, 25. Radek Valeš, 36. Vojtěch Janeček, 38. Radek Valeš, 55. Filip Smutný, 60. Filip Smutný; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 369; zásahy brankářů: Adam Kohút 22 - Daniel Mück 9; po třetinách: 2:1, 4:3, 2:2;

Navláčil Panthers Otrokovice vs. FBC Liberec 8:6 (2:1,4:3,2:2)

Začátek utkání byl velmi opatrný, i proto, že domácí Otrokovice hráli de-facto o záchranu v soutěži. Bezbrankový stav vydržel poměrně dlouho, ale poté se prosadili v 16.minutě otrokovický Červenka. Na jeho gól navázal o necelé čtyři minuty déle Halama a poslal tak otrokovické do dvoubrankového vedení. Na závěr třetiny, ale korigoval skóre liberecký mladík Wiener a do kabin se tak šlo s jednogólovým náskokem pro domácí.

Druhá třetina začala aktivnější hrou domácích, kteří z toho vytěžili i úvodní branku této třetiny, kdy se prosadil Gašparík. V následném průběhu zápasu přišla pasáž, která zápas rozhodla. A to když domácí vstřelili tři branky v rozpětí čtyř mnut. Po této studené sprše se Liberec nevzdal a ještě do přestávky stihl vsítit dvě branky a snížit na 4:6.

Závěrečná perioda se nesla v duchu velkého tlaku Severočechů. Bohužel ani ty největší šance nebyly proměněny. Vítězný gól padl z hole Gašparíka, kdy backhandovou kličkou překonal Mücka. V posledních šesti minutách se Liberec snažil dotáhnout pomocí hry bez brankáře, avšak dokázal vsítit pouze dva góly, načež Otrokovic dali branku jednu. Liberec tak odjíždí z Otrokovické půdy naprázdno.

FBC Liberec zakončil základní část Livesport Superligy na 9. místě, což je vyrovnání druhého nejlepší bodového zisku v klubové historii. Předkolo play-off začíná o následujícím víkendu a liberecký celek se utká s FBC Ostrava. Sobotní utkání je na programu v Ostravě a nedělní utkání by se mělo odehrát v 17:00 na hale Dukly Liberec.