Panthers
Malkusová, Dlouhá - Vlachová, Žapková, Pabiánová, Foffová, Rumlová, Opic - Valešová, Šmídková, Žbáňková, Novotná, Voříšková, Muchová, Nováková, Urbanová, Kvapilová - Červenková, Müllerová
Panthers
Antalová, Neumanová - Retová, Nguyenová, Tůmová, Zikmundová, Pavlicová, Florianová, Budská, Šindelářová, Vlčková, Novotná, Košvancová, Křemenová, Fatuňová
Branky: 14. Aneta Foffová, 31. Klára Pabiánová, 32. Markéta Žbánková, 34. Aneta Voříšková, 46. Aneta Voříšková - 49. Lucie Šindelářová, 57. Julie Faťunová; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Adéla Malkusová -2, Kateřina Dlouhá 0, Adéla Malkusová 20 - Markéta Antalová 33; po třetinách: 1:0, 3:0, 1:2;

FBC Liberec vs. Panthers Praha 5:2 (1:0,3:0,1:2)

Do první třetiny vstoupila děvčata FBC Liberec sebevědomě a to dokazoval i poměr střel v úvodním dějství (15:3). Možná trochu překvapivě se ujala pouze jedna střela a to dorážka Anety Foffové z přesilové hry v čase 13:51. V prostředním dějství se obraz hry příliš nezměnil. Liberec dobýval branku Antalové, která do 31. minutě předváděla sebejistý výkon. Právě ve 31. minutě prolomila "prokletí" nová posila z Chodova Klára Pabiánová, jen zvýšila na 2:0! Následovala pasáž zápasu, který rozhodla celý zápas. Z úniku přidala třetí gól Žbáňková a čtyřgólový náskok z velkého brankoviště zajistila Aneta Voříšková. Crazy girls tak po čtyřiceti minutách odcházely do šatny s pohodlným vedením 4:0.

Závěrečná perioda přinesla ještě velmi nervózní podívanou, protože Panthers Praha vyvinuly obrovský tlak na domácí hráčky. Ty nutili k chybám, ale záverečná snaha nepřinesla nic víc než zkorigování stavu na konečných 5:2. O poslední branku se střelou ze střední vzdálenosti postarala svým druhým gólem Voříšková.

Zápas 4. kola Extraligy žen tedy přinesl první body do tabulky. O spokojenosti svědčí i vyjádření hlavního trenéra Vojtěcha Rondoše. "Zápas hodnotím jednoznačně kladně. Máme radost, že máme první body a doufám, že právě tato výhra nám zvedne sebevědomí." V pozápasových ohlasech vyjmenoval i prostor pro zlepšení. "Musíme být trpělivější v koncovce, protože si myslím, že jsme promarnili hodně šancí a jejich neproměnění by nás mohlo v jiných zápasech mrzet."