(3:1, 3:1, 2:1)
Bohemians
Hyršl, Zavřel - Forman, Malič, Buršík, Petrák K., Virga, Rozkovec, Hronek, Strnad, Ozimý, Gajdúš, Řehoř, Čihák, Bílek, Kawulok, Pastor, Petrák J., Zezulka
Mück, Chlad - Kárník, Václavík, Stránský, Horník - Janeček, Šoltys, Valeš, Smutný, Macháč - Světlík, Mádlo, Baudisch, Bitman, Dlesk - Kukla, Sedláček
branky: 6. Patrik Šebek, 14. Jan Řehoř, 15. Jaroslav Petrák, 22. Jakub Buršík, 24. Karel Petrák, 27. Jakub Buršík, 43. Karel Petrák, 54. Jaroslav Petrák - 1. Šimon Stránský, 24. Jan Světlík, 45. Michal Václavík; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1 + Jan Malič OS:4 + Prokop Ferdan OS + Šimon Stránský OS; využití: 1:0; diváků: 1085; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 25 - Daniel Műck 34; po třetinách: 3:1, 3:1, 2:1

FbŠ Bohemians – FBC Liberec 8:3 (3:1, 3:1, 2:1)

Severočeši měli do klání výrazně lepší vstup. Už po 32 vteřinách je poslal do vedení Šimon Stránský. V šesté minutě propukl rykot školáků naplno poprvé – to střelou po zemi srovnal Patrik Šebek. Ještě ke konci třetiny pak dvakrát zaúřadoval Jaroslav Petrák – nejprve jeho střelu dorazil Jan Řehoř a posléze sám trefil vingl.

Úvod do prostředního dějství vyšel tentokrát lépe hráčům Bohemians. Z přestřelky hned na start třetiny bylo rázem vedení 6:2. Střelecké choutky pak na obou stranách utichly. Závěr ale nabídl trochu více emocí a osobních trestů.

Klokani ve třetí části ještě využili přesilovou hru, když se podruhé v duelu prosadil Karel Petrák. Tým zpod Ještědu pak ještě jednou snížil, poslední slovo si ale vzal mladší z bratrského dua Petráků Jaroslav, který dovršil výsledek na 8:3.