1
(3:0, 4:1, 5:0)
Jurco, Kříž - Němeček, Vavroušek, Hanák, Beneš, Havlas - Sládeček, Meliš, Šimek, Eliáš, Šindelář - Tlapák, Sádlo, Mühlfait, Kreysa, Piskáček -
Mück, Chlad - Dlesk, Šoltys, Macháč, Smutný, Trčka - Faksa, Pařízek, Kárník, Stránský, Ferdan - Baudisch, Balatka, Mádlo, Bitman, Václavík - Dolejš, Světlík,
branky: Tomáš Hanák, 15. Ondřej Němeček, 19. David Šimek, 24. Tomáš Hanák, 30. Šimon Vavroušek, 34. Martin Šindelář, 40. Matěj Havlas, 45. Matěj Havlas, 46. Jonáš Kreysa, 49. Ondřej Sádlo, 52. Jonáš Kreysa, 59. Ondřej Sádlo - 40. Jakub Pařízek; rozhodčí:Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení:2:2; využití:0:1; diváků:140; zásahy brankářů:Tomáš Jurco 17 - Daniel Műck 21, Petr Chlad 10; po třetinách: 3:0, 4:1, 5:0

Tatran si v tomto utkání užil spoustu gólové radosti a v 39. minutě vyhrával už 6:0. Čestný zásah pro Liberec přišel v čase 39:02 z hole Jakuba Pařízka, který zužitkoval nabídnutou přesilovou hru. Víc toho už ale střešovický brankář Tomáš Jurco do své brány nepustil a Tatran takzaslouženě zvítězil vysoko 12:1.

O třetí vysoké venkovní prohře se rozpovídal v hodnocení utkání hlavní trenér Zdeněk Skružný. "Tak Tatran ukázal svoji sílu, je vidět, že mu to šlape a jejich první lajna je doslova k neudržení. My jsme chtěli hrát aktivně a dobře s míček, ale to se nám absolutně nedařilo. Postupem času byl Tatran lepší a lepší a my jsme upadli do nějaké letargie."

Své pocity sdělil po utkání i obránce Jakub Pařízek, který jako jediní z týmu Severočechů dokázal prostřelil brankáře Jurca. "Dneska byl Tatran rozhodně lepší, lépe vstoupil do utkání, i z toho důvodu, že jsme byli velmi ospalý. Musíme se z toho poučit a doufat, že příští utkání budeme rozhodně lepší. Zápas se zlomil asi až v druhý třetině, kdy jsme dostali další a další branky. Měli jsme málo střel a celkově jsme byli velmi slabí."

V dalším pokračování Livesport Superligy budou mít Severočeši možnost získat body z utkání proti České Lípě. Derby a zápas o Liberecký kraj se hraje v neděli 16.10. a startuje již tradičně v 15:00. Na hale Dukla Liberec se můžete těšit na vyhrocený souboj, přestávkové soutěže. Budeme se těšit na Vaši podoru!