Crazy Girls
Vokatá (46. Štěpánová) – Hubáčková, Gruntová, Dlouhá, Koníčková, Klánová, Loudová, Kabeláková – Dostalíková, Veidlová, Bartošová – Leierová, Pekárková, Kronychová – Horáková, Šamaninová.
Chodov
Provázková (Ranochová) – Jiráková, Pitterlingová, Tožičková, Žižková, Vrbová, Kuchařová – Suchá, Frantíková, Lacková – Urbánková, Plášková, Řepková – T. Pilíková, Jůzová, Beránková – Tůmová, Peštová, Klímová.
branky: 7. Oxana Šamanina, 17. Johana Vrbová, 39. Lucie Veidlová, 46. Zuzana Hubáčková, 57. Hana Koníčková - 12. Petra Beránková, 13. Karolína Suchá, 15. Karolína Suchá, 30. Magdalena Klímová, 34. Tereza Urbánková, 41. Tereza Urbánková, 43. Magdaléna Plášková, 45. Martina Řepková, 46. Magdalena Klímová, 59. Tereza Urbánková; rozhodčí: Barbora Beranová - Kristýna Šedová; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 90; zásahy brankářů: Alena Vokatá 29, Marcela Štěpánová 3 - Kristýna Provázková 17; po třetinách: 2:3, 1:2, 2:5;

V sobotním utkání se Crazyny opět ujali hned na začátku vedení ovšem soupeřky se toho nezalekly a postupně zvyšovaly tlak v útoku což se jim vyplatilo a v 15 minutě byl výsledek 1:3. V závěru prvního dějství se díky vlastnímu gólu Vrbové podařilo snížit výsledek na 2:3. Ve druhé třetině se naše holky snažily držet krok se soupeřem, ale na rozdíl od něj neproměňovali své šance, a to soupeř trestal a v průběhu druhé třetiny zvýšili svůj náskok na 2:5. Před závěrečnou sirénou druhé třetiny vykřesala ještě jiskřičku naděje pro domácí tým Veidlová, která snížila na 3.5. V třetím dějství ovšem veškerou aktivitu přebral hostující tým z Chodova a libereckou svatyni zasypal střelami, a i díky tomu zvyšovali svůj náskok na 3:9. Hlavně zásluhou hráček Hubáčkové s Koníčkovou se domácím podařilo zkorigovat děsivě vypadající výsledek. Ovšem díky Urbánkové střele do prázdné brány na konci zápasu svítilo na tabuli skóre 5:10.

Komentář trenéra domácích Petra Horáčka: "Dnes jsme dali 5 gólu zadarmo. Nicméně jsme se zvedli ke konci utkání a dokázali jsme skórovat a věříme že zítra budeme mnohem lepší."

Komentář trenérky hostů Michael Marešové: "Jsme rádi za vybojovaný třetí bod. Těšíme se na zítřek."