Panthers
Topolová, Horňáková - Lochmannová, Škvorová, Vranová, Lamková, Slaná, Syslová, Kučerová, Kalinová, Vesecká, Miklíková, Pitterlingová, Klvaňková, Fabiánová, Jelínková, Zittová, Škopánková, Šusterová
Crazy Girls
Štěpánová, Kadlecová - Veidlová, Čermáková, Leierová, Dlouhá, Rumlová, Pekárková, Ljachová, Kabeláková, Mlejnková, Šamanina
branky: 1. Barbara Jelínková, 32. Petra Šusterová, 49. Anežka Slaná, 53. Ivana Lamková - 11. Klára Leierová, 22. Michaela Mlejnková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1 + Ivana Lamková 5:3; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Kristýna Horňáková 30 - Marcela Štěpánová 27; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:0;

První třetina byla velice dramatická. Ani jedna strana se nezdála být lepší než druhá. Panthers se povedlo dát první gól. Adéla Dlouhá následně v páté minutě skórovala, avšak její střelu rozhodčí nespatřil, protože míček byl vnitřní tyčkou vyražen bleskově z brány. To liberečanky nezastavilo. Klára Leierová v desáté minutě vyrovnala a třetina se dohrála za stavu 1:1.

Ve druhé třetině přidala na účet Crazyn gól Michaela Mlejnková a Crazyny zase na chvilku vedly. Radost překazila branka soupeřek ve 31. minutě. V prostřední periodě nasbíraly Crazy girls velké množství šancí, které bohužel nedokázaly využít.

Třetí třetina přinesla mnoho dramat. Pantherkám byl uznán gól, který byl velmi hraniční. Liberecké ženy se neustály vrhaly do útoku a zapisovaly jednu střelu za druhou. Nakonec Panthers potvrdily svoje vítězství čtvrtou brankou a zápas skončil za stavu 4:2.

Komentář k utkání trenéra domácích, Dana Škvora: "Důležitá výhra za 3 body, soupeř v deseti lidech opravdu těžce vzdoroval, naštěstí jsme zápas překlopili na svou stranu. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů."

Komentář k utkání trenéra hostů, Lukáše Nesměráka: "Dovolím si říct, že jsme byli celý zápas lepší, bohužel jsme nedokázali proměnit šance. Velký zlom přišel po sporném gólu, který se domníváme byl vysokou holí. Samozřejmě soupeři blahopřejeme a děkujeme za utkání."