Chodov
Provázková (Ranochová) – Jiráková, Pitterlingová, Žižková, Vrbová, Syslová – Suchá, Frantíková, Lacková – Klímová, Urbánková, Plášková – T. Pilíková, Řepková, J. Vávrová – Jůzová, Beránková, Peštová – Tůmová.
Crazy Girls
Vokatá (Štěpánová) – Hubáčková, Koníčková, Dlouhá, Loudová, Kabeláková – Dostalíková, Veidlová, Bartošová – Leierová, Pekárková, Kronychová – Plíšková, Šamaninová, Horáková.
branky: 16. Tereza Pilíková, 18. Petra Beránková, 28. Jana Lacková, 32. Tereza Urbánková, 42. Magdaléna Plášková, 45. Jana Lacková, 54. Karolína Suchá, 59. Martina Řepková, 60. Karolína Suchá - 9. Lucie Veidlová, 13. Hana Koníčková, 34. Anna Kabeláková, 49. Anna Kabeláková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Kristýna Provázková 11 - Alena Vokatá 19; po třetinách: 2:2, 2:1, 5:1;

Reportáž

Crazyny hned od úvodu byly tvrdé v soubojích s chodovskými hráčkami, bránily své prostory a byly trpělivé ve své rozehrávce. Bylo to téměř neuvěřitelné, že Crazynám toto vycházelo a rázem vedly nad Chodovem 0:2, díky střelkyním Veidlové a Koníčkové. Domácí hráčky však zabraly a do první přestávky dorovnaly stav. Ve druhé třetině se pražský celek dvěma nenápadnými střelami dostal do vedení. Čekání na svůj první gól konečně prolomila Anna Kabeláková, která tak přiblížila Liberec k vyrovnání. V posledním dějství domácí navyšovaly ještě dvakrát.Znovu o slovo se přihlásila Kabeláková a snížila na 6:4. Chodov poté skóroval jednou a přidal dva góly do prázdné klece při pokusu Crazyn sehrát power play.

Ohlasy trenérů

Komentář k utkání domácí trenérky Michaely Marešové: "Jak jsme předpokládali, těžký zápas, v kterém se nám navíc příliš nedařilo.Přesto jsme ho zvládli za bod. Zítra naviděnou."

Komentář k utkání hostujícího trenéra Petra Horáčka: "Rozhodně jsme sem nepřijeli prohrát. Za mě si myslím, že výsledek neodpovídá průběhu zápasu. Doufám že se divákům zápas líbil, že byli spokojeni a těšíme se na zítřejší utkání."