Chodov
Ranochová (Provázková) – Jiráková, Pitterlingová, Tožičková, Žižková, Vrbová, Syslová – Suchá, Frantíková, Lacková – Urbánková, Plášková, Řepková – T. Pilíková, J. Vávrová, Jůzová – Beránková, Tůmová, Peštová.
Crazy Girls
Štěpánová (Vokatá) – Hubáčková, Gruntová, Koníčková, Klánová, Dlouhá, Loudová, Kabeláková – Dostalíková, Veidlová, Bartošová – Leierová, Pekárková, Kronychová – Šamaninová, Horáková.
branky: 14. Jana Lacková, 15. Jana Lacková, 26. Martina Řepková, 29. Martina Řepková, 40. Tereza Pilíková, 49. Johana Vrbová - 8. Martina Dostalíková, 13. Oxana Šamanina, 33. Lucie Veidlová, 52. Lucie Veidlová; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Hana Ranochová 16 - Marcela Štěpánová 28; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:1;

Nedělní utkání mělo téměř stejný průběh jako to předchozí. Crazyny se díky dvěma úvodním gólům dostaly do rychlého vedení. Proti Chodovu se vyzbrojily útočnou taktikou, která zafungovala. Domácímu celku se však podařilo rychle dorovnat a jít do šaten za nerozhodného stavu. Crazy girls pak ve druhé periodě dvakrát po sobě inkasovaly. Manko dokázala snížit Veidlová, ale z pražské strany se prosadila Pilíková. V poslední třetině byla hra opět vyrovnaná, v něm se Crazyny ubránily proti přesilové hře Chodova. Každý z celků se prosadil jednou. Severočeškám nepomohlo k dorovnání ani power play a z Jižního města odcházely s prohrou 6:4.

Komentář k utkání domácí trenérky Michaely Marešové: "Dnes jsme hráli lépe než včera, ale paradoxně zápas skončil menším rozdílem. Těšíme se do Liberce."

Komentář k utkání hostujícího trenéra Petra Horáčka: "Chodov hrál dnes lépe než včera, ale my také. Teď už soupeře perfektně známe, víme dobře co hraje a máme týden na přípravu. Těšíme se na další utkání."