TIGERS FK
Christiánová (Červová) – Hermannová, Billá, Šulanová, Machková, Kleinová, Divišová – L. Pilíková, Hyršlová, Steinbachová – Surá, Kubišová, Košturiáková – Čapková, Zabavská, Polívková – Hanzlíková, Machačová.
Crazy Girls
Štěpánová – Čermáková, Gruntová, Dlouhá, Chodurová, Ljachová – Dostalíková, Veidlová, Leierová – Mlejnková, Bartůšková, Rumlová – Pekárková, Kronychová, Horáková – Tomanová, Pokorná, Šamaninová – Vejdělková.
branky: 5. Dagmar Surá, 11. Dagmar Surá, 14. Lucie Pilíková, 14. Lucia Košturiaková, 16. Lucie Pilíková, 19. Lucia Košturiaková, 22. Lucia Košturiaková, 27. Adéla Polívková, 31. Nikola Hermannová, 33. Denisa Billá, 34. Michaela Šulanová, 44. Lucia Košturiaková, 46. Iveta Hyršlová, 48. Dominika Steinbachová, 53. Lucia Košturiaková, 58. Barbora Zabavská - 9. Michaela Mlejnková, 26. Michaela Mlejnková, 28. Daniela Tomanová; rozhodčí: Patrik Mik - Petr Szilvási; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Jana Christianová 25 - Marcela Štěpánová 40; po třetinách: 6:1, 5:2, 5:0;

Vstup do sezóny se Crazynám moc nepovedl. Jejich prvním soupeřem byl úřadující mistr z Jižního města. Tigers se prosadili jako první, liberecká Mlejnková na to dokázala vzápětí odpovědět a dorovnat. Domácí však rozjeli svou kanonádu a propichovali obranu Crazyn přesnými střelami. Ani senzační Štěpánová v brankovišti nezabránila debaklu, z libereckých se ještě prosadila Mlejnková a Tomanová. Konečný stav skončil na vysokých 16:3.

Komentář trenérky domácích Karolíny Šatalíkové: "Od nás dneska koncentrovaný výkon a až na pár zaváhání jsme se hrou spokojeni.Soupeřkám děkujeme!"

Komentář trenéra hostů Lukáše Nesměráka: "Roztrhl se nám tady koš s góly, které padaly oprávněně do naší sítě. Góly padaly po velkých chybách pramenících z nezkušenosti týmu. Mistr ČR nám ukázal, proč je mistr ČR, soupeř hrál výborně a poskytl nám hodně materiálu pro další zlepšování. Teď už vlastně můžeme potkat jen horší týmy. Rozhodujícím momentem utkání bylo prvních 60 minut, kdy byl soupeř efektivnější."