Florbalové vybavení

Zaregistrujte se u EXE SPORTu a získejte slevu na florbalové vybavení

- Pokud se chystáte nakupovat florbalové vybavení, nakupujte jedině u Exe sport, jenž je výhradním partnerem FBC Liberec. Pokud jste zaregistrováni v e-shopu Exesport na FBC Liberec plyne klubu provize, která nám pomáhá v rozvoji.
- K využítí slevy 25% je nutné se zaregistrovat se na: https://www.exesport.net/registrace/nova-registrace/?club=fbcliberec

Florbalové vybavení pro členy klub FBC Liberec od naše partnera EXE SPORT

Rádi bychom Vám představili našeho partnera EXE SPORT, který náš klub podporuje v oblasti sportovního florbalového vybavení. Mezi hlavní florbalového vybavení patří OXDOG, EXEL a FREEZ. Kromě e-shopu na www.exesport.net provozuje také dvě kamenné prodejny s florbalovým vybavením v Praze a v Jablonci nad Nisou.
Společnost EXE SPORT a její mateřské společnosti dovážejí do Česka florbalové vybavení více než 25 let. V posledních letech své zkušenosti s florbalovým vybavením zhmotnila do nové florbalové značky FREEZ.

Hlavní výhodou pro všechny naše členy a podporovatele je slevový program pro náš klub. Pro uplatnění slevy se stačí zaregistrovat na www.exesport.net a při registraci vybrat náš klub FBC Liberec. Ceny po slevě se Vám zobrazí ihned po registraci.

Jaké florbalové vybavení můžete u EXE SPORT zakoupit?

1. Florbalové hokejky, které jsou rozděleny podle výšky postavy hráče nebo podle značek výrobců florbalek:  FREEZOXDOG, EXEL, .

2. Vybavení pro florbalové brankáře, rozdělené pro děti a dorost nebo juniory a dospělé. Nesmíte zapomenout také na speciální boty pro florbalové brankáře.

3.  Florbalové omotávky, florbalové čepele a samozřejmě také míčky na florbal.

4.  Stickbagy (vaky na 1–3 florbalové hokejky), Toolbagy (vaky až na 20 florbalových hokejek nebo na celou sportovní výbavu), batohy nebo sportovní tašky.

5. Celou škálu oblečení od značek florbalových výrobců. Například trička, trenýrky, mikiny, tepláky, ponožky, štulpny nebo čepice a kšiltovky.

6. Sálovou obuv nejenom na florbal, která je rozdělena na dámské, pánské, pro děti a dorost a na obuv pro florbalové brankáře.

Na webu www.exesport.net naleznete i další florbalové vybavení.

EXE SPORT je dobrá volba!

"Jako hráč hraji s florbalovým vybavením od EXE Sportu již dlouho řadu let. Vždy jsem si dokázal vybrat z široké nabídky florbalových hokejek a sedí mi jejich kvalita a jsem maximálně spokojený. Zároveň jako trenér vím, že je výběr florbalové hole velmi důležitý, proto jsem rád, že nové zájemce o florbal v FBC Liberec mohu posílat do partnerské prodejny EXE Sport, kde vždy maximálně poradí a pomohou." Radek Valeš. FBC Liberec