Klub
10.01.2022 - Redakce

Co přinesl úvodní ligový víkend roku 2022? Výsledky v článku

Skvělé výkony o uplynulém víkendu předvedli muži a ženy FBC Liberec. V dalších zápasech tentokrát body nevybojovali junioři, dorostenci ani muži B. Trenérské vyjádření, včetně hodnocení kategorie elévů a elévek najdete v přiloženém článku.

Muži A:

Výsledek: FBC Liberec vs. Black Angels 8:3
Report: ZDE
Fotogalerie: ZDE
Ohlasy: ZDE
Highlights: ZDE

Muži B:

Výsledek: FBC Liberec B vs. TJ Sokol Královské Vinohrady B 2:9
Hodnocení trenéra: "Dnešek nám moc nechutnal. Nechali jsme se ukolébat hrou soupeře a celkově jsme nebyli moc jistí na hokejce. Soupeř trestal brejky a nám se ošklivě nedařily. Musím vyzdvihnout výkon obou golmanů, kteří byli ozdobou dnešního zápasu. Spokojenost může být s poslední třetinou, kde jsme bojovali a dřeli. Bohužel bez gólu. Musíme se poučit a zamakat v další těžký práci."

1.liga žen:

Výsledek: TJ Turnov vs. Crazy girls FBC Liberec 5:7
Hodnocení trenéra: “Zápas byl v dobrém tempu, za což jsme rádi. Měli jsme hodně šancí, ale ve třetí části jsme zbytečně polevili. Nevím, kde domácí v koncovce vyškrábali tolik energie. Diváci si to užili a tak to má být.”

Junioři A:

Výsledek: Florbal MB vs. FBC Liberec 7:4
Hodnocení trenéra: “Z naší strany to nebyl špatný zápas. Mám radost, že všechny lajny hrály až do posledních minut. S Bolkou jsme odehráli vyrovnané utkání ve všech herních činnostech až na jednu. Tou je kvalita v zakončení vyložených příležitostí. Na tom musíme stále hodně pracovat. Díky soupeři za pěkný zápas.”

Dorostenci A:

Výsledek:
FBC Liberec vs. FBŠ Bohemians 5:6
FBC Liberec vs. Sokoli Pardubce 5:12
Hodnocení trenéra: “Výsledky ani předváděná hra se neblížily ideálu. V takto kombinované sestavě se bohužel opakuje fakt, že nemáme dostatečnou kvalitu na hokejce, v myšlence, v rozhodování a to nás stálo oba zápasy. V turnaji byla spousta světlých momentů a některým hráčům si i přes nepříznivé výsledky povedlo zahrát velmi dobře. Ale například pod tlakem soupeře jsme hráli až neuvěřitelně komplikovaně, takže celkové pocity z turnaje jsou hodně rozporuplné, což bylo vidět i na tvářích hráčů po druhém zápase.”

Starší žáci B:

Výsledek:
FBC Liberec vs. TJ Sokol Koberovy 2:6
FBC Liberec vs. Florbal Jablonec 4:2

Elévové:

DATUM: 8.1.2022 | Semily a Liberec
Hodnocení trenéra: “Jsem rád, že o druhém lednovém víkendu mohly hrát všechny naše týmy. Jsem poměrně spokojený s tím, jak se projevuje trénování 1v1 a i vedení míčku i nových hráčů, kteří se neustále zlepšují. Nicméně se musíme pomalu začít posouvat do “další” fáze sezony a začít se učit více spolupracovat. Děkuji všem rodičům za pomoc s organizací a pomocí s dopravou. Jste prima parta! Těším se na další turnaje a zážitky.”

Fotogalerie ze Semil: ZDE

Elévky:

DATUM: 8.1.2022
ČLÁNEK: ZDE