Aktuální zprávy
30.11.2022 - Redakce

Preview: Oba elitní týmy čekají duely o play-off

K důležitým zápasům nastoupí elitní týmy FBC Liberec. Muže čekají hned dva zápasy v podobě venkovního duelu s Chodovem, a domácího utkání s nováčkem z Karlových Varů. Jestli chtějí Crazy girls pomýšlet na pozice v elitní osmičce, měly by jednoznačně proti Startu98 bodovat.

Muži FBC Liberec

Tabulka Livespot Superligy je od 7. místa velmi vyrovnaná, a jestli elitní tým pomýšlí na vylepšení své pozice, měl by Chodov porazit. To, ale nebude nic jednoduchého, protože pražský celek si v posledních dvou duelech přičetl na své konto 6 bodů. (výhry 18:1 a 4:3).
Nejproduktivnější hráčem Chodova je opět Marek Vávra. Útočník z první formace nasbíral 27 bodů a je bod za nejproduktivnější hráčem soutěže. 1. místo v kanadském bodování po hattricku s Mladou Boleslaví drží liberecký Šimon Stránský. Severočeši v minulém kole neprodloužili svoji čtyřzápasovou vítěznou šňůru, protože na svém hřišti podlehli Mladé Boleslavi 3:9.

V neděli se Liberec poprvé v ligové soutěži střetne s týmem FB Hurrican Karlovy Vary. Tým ze západních čech před sezonou výrazně posílil, ale ani to nestačí zatím na víc než je 5 bodů. Oporami jsou Michal Strachota, kapitán Klápa nebo brankář se zahraničními zkušenostmi Jan Echardt. Podaří se Liberci zvítězit v domácím prostředí? Bodový zisk by jim výrazně pomohl do dalším zápasů v Livesport Superlize. Těšíme se na Vaši návštěvu.

2.12.2022 | Florbal Chodov | 19:00 | SH Jižní Město
4.12.2022 | FB Hurrian Karlovy Vary | 15:00 | SH Dukla

- V průběhu domácího utkání bude probíhat klubové focení, které je pro všechny členy FBC Liberec povinné. Více zde.
-
Každý člen si stále může vyzvednout svoji permanentní vstupenku u vstupu na utkání.

Vstup: 50,- Kč
Vstupenky lze zakoupit i v předprodeji zde.

Crazy girls

Ženský tým Liberce si po postupu zatím nevede úplně špatně. Ve 12 odehraných zápasech má 11 bodů, což ho prozatím drží na 9. příčce. Bohužel tato pozice nezaručuje místo v play-off, protože do vyřazovací fáze putuje pouze elitní osmička. Jestli tým vedený trenérem Rondošem, chce pomýšlet na postup měl by porazit v sobotním utkání pražský Start98. Žlutočerný celek je o jedno pozice výše a má náskok 4 bodů. Poslední výsledky soupeře jsou ale velmi zajímavé. Nejprve dokázali bodovat s Bohemians, pak jasně porazili Jičín a v posledním duelu výrazně vzdorovali Vítkovicím.

Poradí si Crazy girls s týmem, se kterým v prvním vzájemném utkání prohrály? Dokáží se ještě více přiblížit k elitní osmičce? To se dozvíme v sobotu na hale SH ZŠ Dobiášova. Utkání startuje v 20:00.

3.12.2022 | 20:00 | SH ZŠ Dobiášova