Klub
20.02.2024 - Redakce

Registrujte se na letní akce FBC Liberec

FBC Liberec v tradičním čase opět uskuteční soustředění a příměstské. Celkový harmongram včetně propozic najdete v našem článku.

SPORTOVNÍ CRAZY KEMP

„Jsme florbalisti a milujeme dětskou hravost a pohyb celkově. A to nabízíme na našem kempu,“ říká na úvod šéftrenér klubu Radek Valeš. „V minulosti jsme si podobný formát kempu vyzkoušeli a letos bude nabídka sportů ještě pestřejší. Fotbal, florbal, volejbal, lezení na stěně, plavání, brannball a další. Na každý sport odborník v rámci Liberce nebo nejbližšího okolí. Je dost možné, že se na kemp těšíme více než děti, dodává s úsměvem Radek Valeš. 

Děti se mohou těšit na „našlapaný“ program. „Od rána do odchodu se společně budeme bavit a hrát si. Samozřejmě den bude proložen například i logickými hrami, kde se nebude tolik běhat, abychom celý program zvládli. Kromě ostatních sportů se těšíme i na bloky, kdy děti volně „vypustíme v rámci gymnastického areálu GymLIB nebo v populární HOP Aréně, kde se mohou vyskákat dle libosti,“ vypichuje hlavní organizátor další z highlightů kempu.

Celé propozice

Základní informace

Termín: 8.7.2024 - 12.7.2024
Místo konání: ZŠ Dobiášova a ostatní sportoviště
Zlevněná cena: 3 500,- Kč do 15.5.2024 v ceně kempu jsou zahrnuty přejezdy, stravování, pitný režim a ostatní doprovodné aktivity (viz. níže)

Cena po 15.5.2024: 3 900,- Kč

Ročníky narození: 2010 – 2017 (mladší žáci/mladší žákyně – přípravka)

Soustředění Tanvald

Soustředění FBC Liberec v Tanvaldu letos proběhne klasickou a známou formou, ale s menším změnou. Stejně jako v loňském roce budou soustředění na 5 dní, takže spolu s hráči a hráčky strávíme znovu celých 5 dní. Na první termín 13.8. – 17.8. vycestují společně všechny kategorie děvčat a s nimi dorostenci a junioři. Plynule na ně navážou elévové, mladší a starší žáci ve dnech 18.8. – 22.8. „Naši letní akci si vždy užijeme a věříme, že stejně tak to mají i naši menší kamarádi.  Hlavní benefit vidím i v tom, že kluci a holky mohou zažít pár nocí v partě a při svém oblíbeném sportu. V Tanvaldu nám ke skvělému sportovnímu programu nic nechybí a my jsme moc rádi, že i v roce 2024 se společně sejdeme na letním soustředění, které je pro nás nejdůležitější akcí léta,“ říká Valeš.

Termíny:

  • Starší kategorie (dorostenci, junioři a dívky): 13.8.2024  - 17.8.2024
  • Mladší kategorie (elévové, mladší žáci, starší žáci): 18.8.2024 - 22.8.2024

Propozice a bezinfekčnost:

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ KEMP 2024

V posledním srpnovém týdnu se uskuteční i příměstský kemp. Akce se uskuteční výhradně v prostorách ZŠ Dobiášova a prim bude hrát florbal i ostatní sporty a doprovodné aktivity. „Letní příměstský kemp je variantou pro ty, kteří po soustředění nemají dost florbalu (úsměv). Současně je variantou i pro nejmenší členy, které si ještě netroufnout vycestovat do Tanvaldu. Letní příměstký kemp dozná menších změn a harmonogram bude pestřejší než kdy dříve.“ popisuje akci šéftrenér klubu.

Termín:

  • Kategorie: přípravka, elévky, elévové, mladší žáci a mladší žákyně: 26.8.2024 - 30.8.2024

Propozice: