Klub
15.11.2021 - Redakce

Starší žáci, Crazy girls, juniorky váleli! Trenéři hodnotí uplynulý víkend.

Další florbalový víkend utekl jako voda. Druhá listopadová sobota a neděle byla pro FBC Liberec poměrně úspěšná. Starší žáci ovládli 1. koš, skvěle si vedly i Crazy girls a juniorky. Dvě výhry si připsali junioři B a mužská rezerva si připsala další výhru v Divizi. Hodnocení a výsledky všech týmů najdete v přiloženém odkaze.

Muži A:

Výsledek:
FBC Liberec vs. Předvýběr.CZ Florbal MB 6:9
Hodnocení zápasu: zde
Highlights: zde
Reportáž: zde
Fotogalerie: zde

Crazy girls:

Výsledek:
Crazy girls FBC Liberec vs. Florbal Chomutov 4:2
Crazy girls FBC Liberec vs. SK Bivojky Litvínov 10:0
Hodnocení zápasů: "Vstup do prvního zápasu se nám povedl. Hráli jsme sebevědomě na míčku a vytvářeli si šance. Florbalem jsme se bavili, ale postupem času až moc, a i proto kvalita hry trošku ustoupila. Každopádně tři body z Chomutova se počítají. Do druhého utkání se nám podařilo přenést dobou náladu. Holky hrály uvolněně a sebevědomě. Máme za sebou náročný víkend a jsme rádi za plný počet bodů u žen i juniorek. Odpočinout, připravit se na další zápasy a hlavně zůstat zdravé."
Fotogalerie: zde

Muži B:

Výsledek:
Florbal Jablonec vs. FBC Liberec B 5:7
Hodnocení zápasů: "Dnes těžší zápas než jsme čekali. Soupeř byl důraznější, hladovější a víc chtěl vyhrát. Nám se podařilo trochu přidat až v poslední třetině, kdy už byl soupeř rozjetý a rozhodlo se až v posledních deseti sekundách. Díky soupeři za těžké utkání a přejeme všem hodně štěstí do další práce.”

Junioři A:

Výsledek:
Sokoli Pardubice vs. FBC Liberec 11:5
FBŠ Hummel Hattrick Brno vs. FBC Liberec 5:7
Hodnocení zápasů: "První zápas se těžko hodnotí. Bohužel to byl jeden z nejslabších zápasů tohoto týmu. Zápas jsme začali tragicky a ve 4 minutě prohrávali už 0:3. Na chvilku jsme se vzpamatovali a na pár minut soupeře zatlačili, ale když výborně chytající gólman soupeře zneškodnil i ty nejvytíženější šance, spadli jsme v hlavách na úplné dno. Ve druhém utkání jsme z pěti obdržených gólů jsme si opět 3 dali sami, ale na rozdíl od ostatních zápasů jsme dokázali držet celý zápas pozitivní skóre. A také na rozdíl od předchozích utkání dokázali vedení udržet. Body jsme si zasloužili, ale Brno nehrálo vůbec zle. Ulevilo se nám až se závěrečným hvizdem. Díky všem za celý víkend.”

Junioři B: 

Výsledek:
FBC Liberec B vs. SCC Semily 4:3
FBC Liberec B vs. TJ Turnov 5:4

Starší žáci A:

Výsledek:
FBC Liberec vs. FBC Děčín 10:6
FBC Liberec vs. FBC Panthers Liberec 8:3
FBC Liberec vs. FBC Česká Lípa 3:3
FBC Liberec vs. Florbal Ústí 7:4
Hodnocení zápasů: "První zápas turnaje se nesl ve znamení derby s Panthers. Dobrý vstup do utkání nám přinesl pohodový náskok, který jsme po celý zápas udržovali a připsali si tak první výhru. Ve druhém zápase jsme hráli s pro nás nepřijemným soupeřem z Děčína. Ten po celý zápas srovnával skóre a až dobrý závěr utkání rozhodl o konečném výsledku. Třetí utkání s Českou Lípou pro nás začalo opět dobře a po první polovině jsme měli dvougólový náskok, ten ovšem soupeř hned na začátku druhé části ihned smazal. V závěru utkání ještě každý tým přidal branku a na světě byla remíza. Zápas s Ústím jsme opět rozhodli již v první polovině zápasu. Ta druhá se pak nesla ve znamení vyloučení na obou stranách. Za celý turnaj musíme kluky pochválit, naše hra vypadala slušně a většinou soupeře dokážeme přehrávat a tvořit si šance. Až se je naučíme i jednoduše proměňovat, neměl by být problém turnaje pravidelně vyhrávat.”

Starší žáci B

Výsledek:
FBC Liberec B vs. TJ Sokol Koberovy 3:4
FBC Liberec B vs. Florbal Jablonec Yellow 6:4

Elévové:

DATUM: 13.11.2021 | MSH Jablonec, HMS Liberec
Hodnocení zápasů: "V turnajích jsme měli v zápřahu 4 družstva. Hráči byli i tentokrát náhodně rozlosováni, a proto se nám utvořil zajímavý mix týmů. Výsledky jednotlivých zápasu nebudu hodnotit. S čím jsem spokojen je zapojování nováčků mezi "zkušenější" hráče. Všichni si na hřišti pomáhají a to mi dělá velkou radost. Děkuji za pomoc rodičům, kteří zvládli trénovat dvě družstva v Jablonci nad Nisou. Věřím, že si všichni turnaje užili a opět se něco naučili.
Fotogalerie: zde

Juniorky:

Výsledek:
FBC Liberec vs. FBK Wings Most 10:2
FBC Liberec vs. FBC Kati Kadaň 8:1

Mladší žákyně:

DATUM: 13.11.2021 | SH Česká Lípa
Hodnocení zápasů: článek zde