Aktuální zprávy
17.01.2022 - Redakce

Výsledky a hodnocení druhého lednového víkendu

Víkendové zápasy se hodně nepovedly dvou elitním týmům. Muži ani junioři nedokázali ze svých zápasů vybojovat ani bod. Naopak se dařilo starším žákům nebo dorostencům B, kteří sbírali výhry, jak na běžícím páse. Své zápasy odehrály i dorostenky a mladší žáky. Více v našem článku.

Muži A:

Výsledek:
FBC Liberec vs. Florbal Chodov 4:8
FBC Liberec vs. FbŠ Bohemians 4:9
Report: zde
Fotogalerie: zde a zde
Ohlasy: zde a zde
Highlights: zde a zde

Muži B

Výsledek:
FBC Liberec B vs. TJ Sokol Koberovy 6:9
Hodnocení zápasu: "Dnešek nás hodně zklamal. Nedokázali jsme pohlídat soupeřovi brejky ze začátku zápasu. Špatně jsme dostupovali hráče a když už jsme dostoupili, skončilo to faulem. Navíc soupeře podržel skvěle chytající golman. Pár pasáží, kdy jsme hráli, co jsme chtěli nestačilo a soupeř zaslouženě vyhrál. Díky všem za dnešní utkání."

Veteráni:

Výsledky:
FBC Liberec vs. FBC Česká Lípa 14:2
FBC Liberec vs. FBC Medvědi Severu Česká Lípa 6:3
Článek zde: odkaz

Junioři A:

Výsledky:
FBC Liberec vs. Kanonýři Kladno 10:6
FBC Liberec vs. Panthers Praha 6:4
Hodnocení zde: "Do prvního zápasu jsme vstoupili tragicky a nakonec nás výkon v 1. třetině stál celý zápas. V dalších částech zápasu jsme se zlepšili a vypracovali si herní převahu, bohužel nás vždy srazil laciný gól. Záverečnou hru v 6 už nechci komentovat, stejně tak jako naše přesilovky. Druhém zápase jsme dvě třetiny hráli naprosto v pohodě. Ve třetí jsme si nechali dát opět hodně laciné branky a kvůli tomu, že se více nehrálo než hrálo, tak už jsme se nedostali do tempa. Myslím, že florbal je atraktivní hra, kterou není potřeba zkracovat na 15 minut, pokud se jí nechá spád. Každopádně okolnosti byly pro všechny hráče stejné a my jsme se s tím bohužel nevyrovnali a zaslouženě prohráli."

Dorostenci B:

Výsledky:
FBC Liberec B vs. Florbal Jablonec 8:7
FBC Liberec B vs. SCC Semily 9:1

Starší žáci A:

Výsledky:
FBC Liberec vs. FBC Česká Lípa 2:3
FBC Liberec vs. Florbal Ústí 3:1
FBC Liberec vs. FBC Panthers Liberec 5:2
FBC Liberec vs. ASK Lovosice 2:1

Článek zde: odkaz

Mladší žáci 5+1:

DATUM: 16.1.2022 | SH Litvínov
Hodnocení zde: "bude doplněno"

Mladší žáci 3+1:

DATUM: 16.1.2022 | Lomnice nad Popelkou
Hodnocení zde: "První zapas v novém roce jsme absolvovali s mladšími žáky na turnaji v Lomnici nad Popelkou. Vyjeli jsme v téměř minimálním počtu a to 5 hráčů včetně brankáře, to nám ovšem náladu nemohlo zkazit. Na první zápas proti Jablonci jsme si půjčili 2 hráče od našeho městského rivala Panthers Liberec. Na druhý zápas jsme využili znalost domácího prostředí 3 hráčů z Lomnice. Poslední zápas všechny týmy odjeli a tak jsme svedli souboj s Lípou v počtech 5 proti jejich 6 hráčům. I když jsme dostali hodně gólů, byla to nová příležitost zkusit si odehrát kus zápasu bez střídání a jelikož jsme se neměli na co šetřit byla vyslána celá hráčská lavice na hřiště 5 minut před koncem a soupeře jsme pěkně potrápili."

Přípravky:

DATUM: 15.1.2022
Hodnocení zde: "V neděli se poprvé v novém roce představili opět naše nejmladší přípravky, tentokrát jsme postavili tři týmy. I když nám na poslední chvíli vypadlo pár hráčů, turnaj jsme krásně zvládli, někteří měli v nohách i pět zápasů. Kluci si turnaj užili, hráli krásně, a rodiče parádně povzbuzovali. Děkujeme opět za výborné dobroty, které nám maminky opět připravily."

Dorostenky:

Výsledky:
FBC Liberec vs. FBC Kati Kadaň 6:1
FBC Liberec vs. FBC Česká Lípa 2:4
Hodnocení zde: článek

Mladší žákyně:

DATUM: 15.1.2022
Článek zde: odkaz

Fotogalerie zde: odkaz