Olomouc
Franková (Králová, Kluzová) – Sedláková, Stiskálková, Peterková, Václavíková – Zacpalová, Pavlíková, Bouchalová – Oháňková, Zamazalová, Sklenářová – Fleischmannová, Kylarová, P. Grufíková (C).
Crazy Girls
Vokatá (Štěpánová) – Gruntová, Dlouhá, Klánová (C), Hubáčková, Loudová, Kabeláková – Dostalíková, Veidlová, Leierová – Pekárková, Kronychová, Horáková – Šamaninová.
branky: 39. Petra Grufíková, 46. Petra Grufíková, 60. Alice Pavlíková - 5. Klára Leierová, 9. Lucie Veidlová, 11. Nikol Pekárková, 20. Gabriela Horáková, 27. Zuzana Hubáčková, 39. Adéla Dlouhá; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Martina Franková 27 - Alena Vokatá 6; po třetinách: 0:4, 1:2, 2:0;

Od úvodního hvizdu se Crazy girls dravě vrhaly do útoku. Olomouckým hráčkám míček odskakoval od čepele a měly problém s hrou ve středním pásmu. Crazyny toho využívaly a posílaly na domácí branku střelu za střelou. Jako první zapadl za čáru projektil Kláry Leierové. Po ní se prosadila Veidlová a následně Pekárková. Liberecké tak s třígólovým náskokem byl o něco klidnější. Dopomáhala jim k tomu jistota střežící jejich svatyni, Alena Vokatá. Několik sekund před první přestávkou se naskytla velká příležitost pro útočnici Gabrielu Horákovou, která se z výhodné pozice nemýlila a přesně zavěsila za chytající Frankovou.

Po výměně stran se obraz hry nijak neměnil a Crazyny pokračovaly v dobývání. Domácí brankařka se po četných střelách cítila sebevědomě a svými zákroky hned několikrát zničila šance libereckých. Za ní prošel až tečovaný balon vstřelený bekhendem od Hubáčkový. Svou typicky dalekonosnou střelou se taktéž prosadila Dlouhá. Hanačky se ovšem mohly na hřišti chlubit svými naučenými standardními situacemi. Z jedné z nich si domácí hráčka Grufíková vyjela k mantinelu a prostřelila liberecký blok.

Třetí třetinu nebyly Crazy girls tak aktivní jako v předchozích. I tak byly většinu času na míčku a protihráčky měly uzamčené na jejich polovině. Olomouckým se ale nabídla přesilová hra, kterou měly sehranou a z té se svou střelou po zemi prosadila opět Grufíková. I Crazyny mohly využít své přesilové hry, ale žádná střel téměř ani neohrozila bránu domácích. Pár vteřin před koncem rozehrála Olomouc ze svého rohu, rychlým lobem poslaly do útočné půlky, odkud tři vteřiny před koncem zavěsila Pavlíková. Konečný stav tak byl 6:3 ve prospěch Liberce.

Komentář trenéra Petra Dadeje (FBS Olomouc): "Zápas rozhodla první třetina, která ani v nejmenším neodpovídala parametrům, které naše hra musí vykazovat. I přes následné zlepšení, které gradovalo ve třetí třetině soupeř zaslouženě zvítězil. Gratuluji LIberci k výhře a přeji klidnou cestu domů."

Komentář trenéra Petra Horáčka (Crazy girls FBC Liberec): "Od začátku utkání jsme chtěli být aktivnějším týmem, soupeřky jsme nechtěly pouštět do zakončení, což se nám dařilo a šly zase si za svým za svým cílem. Děkujeme soupeřkám za utkání a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny."