Crazy Girls
A. Kutnarová (Vyrobíková) – F. Kutnarová, Sladkovská, Lingová, Vejvodová, Jiříčková – Tvrzníková, Honzová, Trunečková – Bursová, Bartůňková, Bartošová – Hrdinová, Zelníčková, Šádková – Dobisíková, Hyršlová.
Crazy Girls
Štěpánová (Vokatá) – Hubáčková, Gruntová, Koníčková, Dlouhá, Klánová, Loudová, Kabeláková – Dostalíková, Veidlová, Bartošová – Leierová, Pekárková, Kronychová – Plíšková, Horáková, Šamaninová.
branky: 5. Kristýna Vejvodová, 9. Natálie Bartošová, 23. Kristýna Vejvodová - 2. Hana Koníčková, 5. Nikol Pekárková, 7. Oxana Šamanina, 8. Martina Dostalíková, 10. Klára Leierová, 30. Vendula Plíšková, 41. Martina Dostalíková, 49. Nikol Pekárková, 53. Lucie Veidlová; rozhodčí: Michaela Konečná - Veronika Wienerová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Anna Kutnarová 23 - Marcela Štěpánová 10; po třetinách: 2:5, 1:1, 0:3;

Od úvodu první třetiny Crazy girls na nic nevyčkávaly a zakládaly ihned útočné akce. Již po minutě a půl vedly po střele Hany Koníčkové. Nedlouho poté se domácí hráčka dostala k dorážce a srovnala stav. Nikol Pekárková střelou na vzdálenější tyč vrátila Liberci vedení zpět, po ní svůj technický um předvedly Šamanina a Dostalíková, které navýšily na 4:1. Z rychlého protiútoku se ukázaly opět Vinohrady, konkrétně Natálie Bartošová, která tak živila šanci na otočení. Na to ji rázně odpověděla Klára Leierová, které stačilo pouhých 10 sekund. Takto střelecky živou třetinu i uzavřela a do šaten se odcházelo za stavu 5:2 pro Liberec.

Tu druhou otevřel domácí tým, potom co Tvrzníková založila útočnou akci, balonek doklepla za čáru Vejvodová. Hru poté opět kontroloval hostující celek, ale Vinohrady si pohlídaly nebezpečné krosy a míček se tak často zastavoval ve středním pásmu. Pár vytříbených akcí ukázaly před svými diváky i pražanky, ty často končily u vynikající brankařky Štěpánové. Po vybojovaném balónu od Martiny Dostalíkové, která ihned přehrála na volnou Plíškovou svou dominanci ukázaly opět Crazyny. Tímto brankový účet prostřední části zůstal ukončen.

Třetí třetinu odstartovala Oxana Šamanina, která po výborné akci navýšila na 7:3. Liberecké ženy jinak nedávaly svým protihráčkám vůbec prostor a měly míček neustále na svých hokejkách. Jejich střely končily buďto v bloku domácích nebo na brankařce Anně Kutnarové. Pekárková ovšem přidala další bod do své kanady po přihrávce od Dlouhé. Definitivní tečku v tomto duelu udělala Veidlová, které nabila Šamanina. Dvojcifernou hranici mohla překonat Dostalíková, která tvrdě zakončila z první, její střela pouze obtiskla horní tyčku a Crazyny tak braly vítězství 3:9.

Vyjádření trenéra domácích Pavla Doubka: "Liberec na nás vyrukoval s velmi rychlou hrou, která může konkurovat elitním týmům. Tento začátek jsme vůbec nezachytili a rychle jsme prohrávali o několik branek. To prakticky rozhodlo celý zápas. Poté jsme obraz hry zlepšili, ale stejně to nestačilo na libereckou dominanci. Děkujeme soupeři za férové utkání a přejeme hodně štěstí v play off, které si zaslouží!"

Vyjádření trenéra hostů Petra Horáčka: "Od začátku utkání jsme chtěli být aktivnější, nechtěli jsme soupeře k ničemu pustit, což se nám dařilo. Po prvních 10 minutách bylo o zápase prakticky rozhodnuto. Soupeři přejeme hodně štěstí v play down."