ELITE PRAHA
Zelená (Gécová) – Simajchlová, Vranová, Divišová, N. Mrázková, Císařová, Hnátová – Jelínková, Kopecká, Reischlová – Veharová, Nosková, Vejdělková – Pechánková, Miklíková, Zlámalová – Radová, Neubergerová, Andrlová.
Crazy Girls
Vokatá (Štěpánová) – Hubáčková, Gruntová, Dlouhá, Koníčková, Klánová, Loudová, Kabeláková – Dostalíková, Veidlová, Bartošová – Leierová, Pekárková, Kronychová – Horáková, Šamaninová.
branky: 59. Eliška Reischlová - 29. Zuzana Hubáčková, 38. Lucie Veidlová, 39. Hana Koníčková, 47. Oxana Šamanina; rozhodčí: Barbora Beranová - Kristýna Šedová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Martina Gécová 27 - Alena Vokatá 9; po třetinách: 0:0, 0:3, 1:1;

Od úvodního hvizdu se soupeři na obou stranách doslova rvaly o každý balón, ze začátku byla vidět i lehčí nervozita na libereckých čepelích. Ta brzo opadla a přemohla ji touha přebít domácí. Jakmile Crazyny kontrolovaly hru, dusily Eliťačky na jejich vlastní půlce. Brankoviště celku z Děkanky však střežila silná barikáda v podobě Gécové a ta si připisovala jeden zákrok za druhým. Na druhé straně si Eliťačky nevytvořily kloudné šance nebo při závěrečné koncovce promáchly. Prvních dvacet minut tak zůstalo na neměnných 0:0.

Druhé dějství probíhalo podobně jako předchozí. Crazyny byly důrazné na své obranné půlce, kde domácí hráčky nepřipustily ke hře. Liberecké tak dlouho překonávaly pražský beton. Ve 28. minutě Hubáčková vyslala nenápadnou střelu, která s menší dávkou štěstí proskákala až za brankovou čáru a Crazyny se tak mohly radovat z prvního kroku k play-off. O dalších deset minut později se z dorážky prosadila Veidlová. Euforie byla ještě větší, když obranu protrhla střela Koníčkové. Crazy girls odcházely do šaten za stavu 3:0 spokojené s větší mírou jistoty.

V poslední třetině se Elite pouze spoléhalo na výhozy a rychlé brejky z protiútoku. Ty severočešky odbránily s přehledem a pražačky se téměř nedostaly ke střele. Vedení ještě k tomu navýšila střelou od mantinelu Oxana Šamanina. I nadále bylo těžké najít si místo k zakončení do bloku domácích s chytající Gécovou v čele, která si pro ten den připravila skvělou formu. Více mohla zazářit liberecká Alena Vokatá, od vychytané nuly ji dělilo pouhých 63 vteřin. Elite však využilo standardní situace, ze které přehrálo na nehlídanou Reischlovou. Ta uklidila míček do odkryté klece a snížila na 4:1. Liberec si ještě stihl vybojovat velkou šanci, ve které Vehar zahrála nedovoleně v malém brankovišti. Liberci se tak naskytlo trestné střílení, které padlo na bedra Hany Koníčkové. V tom si Gécová pohlídala své tyče a nedarovala žádný prostor k proměnění. Liberec tak po zbytek zápasu hrál přesilovou hru. I ta zůstala bez gólu, nic se však neměnilo na tom, že Liberec zvítězil v poměru 4:1 a bral důležité 3 body.

Komentář trenéra domácích Marcely Urbanové: "Soupeř vstoupil do hry aktivněji. Bohužel jsme měli příliš málo střel, které směřovaly mezi tři tyče a takto se zápas vyhrát nedá. Děkujeme soupeři za hru a šťastnou cestu."

Komentář trenéra hostí Petr Horáčka: "Bylo to prostě super. Věděli jsme, že to bude těžký zápas, ale přijeli jsme si pro tři body. Po celou dobu zápasu hráčky plnily vše tak, jak měly. Nicméně přes obranu Elite se nám dostávalo velmi těžko."