(0:3, 1:4, 0:5)
Tatran Střešovice
Chlad, Futschik - Kološ, Dlesk, Wiener, Smutný, Světlík, Janeček, Kárník, Baudisch, Valeš, Ferdan, Kopecký, Rozkovec, Šoltys, Bitman, Klucho, Pařízek, Horník
Kříž, Fruhbauer - Pánek, Němeček, Sládeček, Tlapák, Muhlfeit, Kolísko, Beneš, Šimek, Brautferger, Meliš, Šindelář, Švéda, Kreysa, Slavík, Sádlo
Branky: 39. Jakub Kopecký - 3. Dalibor Švéda, 17. Ondřej Němeček, 18. Pavel Sládeček, 22. Jonáš Kreysa, 25. Milan Meliš, 38. Marek Beneš, 40. Marek Beneš, 42. Milan Meliš, 49. Jakub Kolísko, 50. Milan Meliš, 52. Ondřej Němeček, 58. Martin Šindelář; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:2; využití: 0:3; diváků: 55; zásahy brankářů: Petr Chlad 19, Mikuláš Futschik 3 - Lukáš Kříž 15; po třetinách: 0:3, 1:4, 0:5;

FBC Liberec vs. Tatran Střešovice 1:12 (0:3, 1:4, 0:5)

Do utkání vstoupil jednoznačně lépe hostující Tatran Střešovice, když prostřelil brankáře Chlad už ve 3. minutě. Poté následovala zřejmě nejvyrovnanější pasáž zápasu. Liberečtí měli několik nadějných příležitostí, ale jednou nedokázaly brankáře Kříže překonat. Jako trest přišly dvě slepené branky z hole obránců Němečka a Sládečka, kteří upravili stav utkání na 0:3 z pohledu domácích.

Na začátku druhé periody měli Severočeši šanci v podobě přesilové hry. Ta zůstala nevyužita a zákonitě přišel trest. Čtvrtou branku vsítil Šindelář a definitivně zatloukl hřebíček do liberecké rakve. Od 25. minuty působili domácí na hrací ploše spíše jako komparzisté a odpovídalo tomu i skóre, které se postupně navyšovalo. O jediný přesný zásah se postaral Jakub Kopecký, jenž vymetl pavučiny povedenou střelou. 1:7.

V závěrečné třetiny udělal trenér Skružný několik změn, ale ani to se na hře neprojevila. Tatran Střešovice i nadále vládl a do konce zápasu dokázal vstřelit ještě pět branek. I proto muži FBC Liberec odešli z posledního zápasu skupiny BV Poháru Českého florbalu poraženi poměrem 1:12.

Hodnocení zápasu z pohledu domácího trenéra (Ladislav Láska): Dnes Tatran lepší ve všech činnostech. Od druhé třetiny jsme zápas odevzdali, výsledek zápasu tomu napovídá. Gratulace soupeři k zaslouženému vítězství. Hodnocení trenéra hostí (Luděk Beneš): Na začátku utkání jsme měli problémy s hrou v našem obranném pásmu, ale v těchto momentech nás podržel náš podržel golman Kříž. Po zbytek zápasu jsme předváděli výkon, který snese určitá měřítka. Děkujeme soupeři za zápas