Klub
02.05.2019 - Redakce

Na příměstský kemp jsou stále volná místa

Klub FBC Liberec v roce 2019 čeká každoroční letní soustředění mládeže. V tomto roce však dojde k drboným úpravám pro zkvalitnění již tak populární akce.

Rozdělení na dvě party

Vzhledem k stále se navyšujícímu počtu sportující mládeže v FBC Liberec proběhnou „dvě“ soustředění. Jako první se setkají v srpnu starší kategorie (junioři, juniorky, dorostenci, dorostenky), které čeká společná akce v termínu 15.8. – 18.8.2019. Hned další den navážou na své starší kamarády elévové, mladší žáci, starší žáci a žákyně v termínu 19.8. – 22.8.2019.

„Důvodů k tomuto rozdělení bylo několik. Tím nejzásadnějším je počet dětí, který pro nás začínal být vzhledem k ubytování, stravování i sportování limitní. Dalším dílčím důvodem je vytížení trenérů v termínu, kdy kombinují více kategorií v roli trenér – trenér či trenér – hráč. Elitním mládežnickým kategoriím navíc prospěje, když se sejdou s dostatečným časovým předstihem před přípravným turnajem UNYP Cup v Praze, který je v podstatě prověrkou před sezonou,“ shrnuje důvody k rozdělení šéftrenér oddílu Matěj Klucho.

Čtyři kompletní dny

V minulosti bylo pravidlem, že datumově soustředění přesahovalo až do šesti dnů. První den (příjezd) a poslední den (odejez) s sebou ale reálně nepřinášely žádný benefit pro sportovní kvalitu akce. V současnosti se soustředění odehraje ve čtyřech dnech, sportovně ale děti o žádnou tréninkovou jednotku ani o závěrečný turnaj nepřijdou.

„Zde byl jeden z hlavních argumentů stres pro trenéry i pro naše ubytovatele. Jedna skupina končila svoje soustředění, přičemž druhá už přijížděla na místo. Komplikace s balením, odubytováním a zároveň ubyotváním nové skupiny v jednom čase byl hektický a někdy chaotický. Stejně na tom byly pensiony, kde jsme ubytování. Proto jsme se rozhodli pro čtyři komplet dny, přičemž jednotlivé skupiny se odjezdem a příjezdem nebudou překrývat,“ vysvětluje Klucho.

Propozice k soustředění najdete zde:

  1. Elévové, mladší žáci, starší žáci, elévky, mladší a starší žákyně: Propozice
  2. Dorostenci, junioři, dorostenky, juniorky: Propozice

Přihlášky na soustředění v Tanvaldu najdete zde:

  1. Elévové, mladší žáci, starší žáci, elévky, mladší a starší žákyně: Přihlášky
  2. Dorostenci, junioři, dorostenky, juniorky: Přihlášky

V současné chvíli je možné se přihlašovat i na tradičný příměstský kemp, který se koná každoročně v prostorách haly ZŠ Dobiášova. Všechny důležité informace naleznete v přiložených propozicích.

Příměstský kemp v Liberci:

  1. Propozice
  2. Přihlášky

Seznam přihlášených do Tanvaldu: Vogt, Lempach, Petr, Blecha, Červenková, Budínský, Javůrek, Vachek, Heiplík, Pinčka, Radosta, Nosek, Landsmann, Cakl, Blín, Růžička, Janáček, Frontz J., Frontz Š., Kodešová, Zoubek, Rondošová, Hubička, Záruba, Zmatlík, Havrda, Janda, Hisemová, Jandová, Volhejn, Urban, Valešová, Kolařík, Komňacký, Melíšek, Novotná, Šroll, Šroll, Krojidlo, Nalezinek, Košek, Vyvial, Stýblo, Koňas, Holcová, Rais, Nováková, Passian, Miklošín, Dvořáková, Hartigová, Šteinfest, Ševčík, Sázavský, Lehký, Faksa, Vík, Čepelka, Voříšková, Košek, Cejnar, Cejnar, Smolka, Dušek, Smutný, Singh, Rasl, Smutný F., Novák, Sýkora, Mizera, Hartig, Cejnar M., Wiener, Jirsa, Jirsová, Westfon, Lenfeldová, Stránský Š., Dvořák M., Vrňata M., Haken, Potůček, Pospíšil, Volejník O., Volejník M., Šorm, Janeček, Rohan, Pohanka, Malý, Šic J., Šmíd, Kubík, Vondráček, Kavalír, Čermák, Chroust, Stránský M., Hájek, Čumpelík, Petričko, Svrček, Dolejš, Jaroš, Čermák, Futschik, Sedláček, Kapitán, Horník, Volhejn, Macháč, Bím,  Zeman, Kalík, Horák, Chlad, Dvořáková, Dlouhý, Sucharda, Belák, Jahn, Šmídková, Matušů, Abrtová, Stejskal, Václavík, Bachtík, Dufek, Blažek

Seznam přihlášených dětí na příměstský kemp: Hypš, Budínský, Lukeš, Večerka, Nesměráková, Veselý, Balda, F. Mařan, J. Mařan, Šindelářová, Nosek, Jelínek, Šedivá, Knězů Š., Knězů J., Růžička, Valášek, Jabůrek, Frontz J., Frontz Š., Švanda, Hubička, Vik, Vik, Delong, Vavrová, Havránek, Raška, Kolařík, Koňas, Nalezinek, Starý, Hůla, Javůrel, Jelínek, Šroll K., Šroll B., Janda, Šimon, Passian, Novotný F., Škodová, Klubalová, Cakl, Šlechta, Pohořalý V., Šlechta, Chládek, Salák, Janda, Cejnar M., Hartig, Lehký, Mlejnek, Slavíková, Brabec, Pohořalý D., Trávníček, Damian Rejnart, Němec, Kavalír, Motyčka, Hruška, Leinhäupel, Kubík, Krojidlo, Mlejnková, Čukan, Radosta, Skružný, Konečn, Salák, Vlasák, Mochol, Šic M., Šic J., Krupka, Šotola, Teršl