:
2
(2:0, 3:1, 3:1)
Slavie Plzeň
Branky: 4. Vladimír Trčka, 9. Lukas Krejčí, 21. Šimon Stránský, 30. Jiří Sloup, 33. Tomáš Pšenička, 41. Šimon Stránský, 45. Milan Sucharda, 46. Šimon Stránský - 31. Jakub Mikolášek, 44. Filip Sichinger; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Jan Král 17 - Daniel Dolák 25; po třetinách: 2:0, 3:1, 3:1;

Komentář trenéra hostů(Jan Husák): Těžký první zápas, dlouho nám trvalo, než jsme se srovnali s tempem hry. Soupeřova první pětka je hodně rozdílová a my jsme na to nedokázali reagovat. Druhá půlka zápasu z naší strany lepší. Těšíme se zítra mna Ústí, Liberci gratuluji k výhře. Komentář trenéra domácích(Petr Salát): Celé utkání se poměrně jasně vyvíjelo. Na hřišti byl v podstatě jenom jeden tým. Našim klukům chci poděkovat že až na malé drobnosti udrželi koncentraci celých 60 minut.