10
:
2
(3:1, 1:1, 6:0)
Branky: 9. Klára Zelinková, 11. Veronika Kopecká, 16. Markéta Žbánková, 24. Markéta Žbánková, 45. Mariana Býčková, 45. Kateřina Fousová, 46. Markéta Žbánková, 48. Anna Bartušková, 48. Markéta Žbánková, 57. Markéta Žbánková - 4. Kristýna Rondošová, 34. Kateřina Novotná; rozhodčí: Petr Herman - Daniel Nejedlo; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Markéta Antalová 18 - Alžběta Hánová 27; po třetinách: 3:1, 1:1, 6:0;

Komentář trenéra hostů Nováka: "Dvě třetiny pěkný zápas. Na tu třetí rychle zapomeneme. Zbytečně mnoho individuálních chybek, které nás pak sráží nadto psychicky. Děkujeme soupeřkám za zápas." Komentář trenéra domácích pana Michálka: První dvě třetiny vyrovnané utkání. V závěrečné části jsme už dominovali a veřím, že jsme se vrátili k vítězné náladě z Gothie. Na druhou stranu velmi težké utkání jen na dvě lajny, teď musíme pořádně zregenerovat na zítka, Díky soupeři za utkání a fanouškům za podporu.