:
7
(3:1, 5:2, 2:4)
Bohemians
Branky: 13. Jan Malič, 13. Jiří Kratina, 20. Filip Horák, 27. Matěj Pěnička, 29. Matěj Pěnička, 30. Matěj Pěnička, 31. Lukáš Netrefa, 33. Dominik Šimáně, 41. Filip Horák, 52. Jan Malič - 12. Šimon Stránský, 32. Šimon Stránský, 34. Tomáš Pšenička, 44. Tomáš Pšenička, 44. Vojtěch Wiener, 51. Šimon Stránský, 56. Vladimír Trčka; rozhodčí: Patrik Šaroch - Ondřej Benačan; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 52; zásahy brankářů: Filip Šik 21 - Jan Král 29; po třetinách: 3:1, 5:2, 2:4;

Komentář domácího trenéra Michala Jedličky : Dneska v okleštěné sestavě jsme podali v celku dobrý výkon. Soupeř ve třetí třetině trošku vycenil zoubky a my jsme měli trochu problémy v obraně. Utkání se divákům muselo líbit. Komentář trenéra hostí: V utkání jsme odehráli dvě velmi dobré třetiny a jednu extrémně špatnou. Výkyvy k juniorskému florbalu určitě patří, ale proti soupeřům jako je Bohemka nemohou trvat celou třetinu. Chci poděkovat jak soupeři za fér utkání tak našim hráčům za předvedený výkon.