:
6pp
(3:3, 0:2, 2:0, 0:1)
Pardubice
Branky: 15. Patrik Bartoš, 16. Tomáš Číhař, 16. Vojtěch Kaluža, 56. Adam Šmíd, 57. Adam Šmíd - 10. Martin Čermák, 11. Tomáš Martin Matušů, 11. Tomáš Ballaty, 26. Šimon Stránský, 28. Tomáš Pšenička, 62. Martin Čermák; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Martin Haleš 26 - Jan Král 16; po třetinách: 3:3, 0:2, 2:0, 0:1;

Komentář trenéra hostí Matěje Klucha: Dvě třetiny velmi dobrý výkon. V poslední části měli více ze hry domácí. Nakonec, myslím si spravedlivá dělba bodů i s extra bodem pro nás. Díky všem zúčastněným za utkání. Komentář trenéra domácích Milana Randy: První dvě třetiny jsme hráli hluboko pod svoje možnosti. V poslední periodě jsme byli lepší a zaslouženě srovnali. V prodloužení jsme měli být trochu trpělivější, nicméně vzhledem k průběhu utkání musíme být s bodem spokojeni. Díky Liberci a šťastnou cestu domů