:
7
(1:3, 1:2, 4:2)
Tatran Střešovice
Branky: 13. Jakub Jaroš, 32. Jakub Jaroš, 44. Vladimír Trčka, 52. Tomáš Pšenička, 54. Tomáš Martin Matušů, 57. Daniel Sedláček - 3. Vojtěch Klápa, 5. David Kolář, 9. Bohumil Piskáček, 27. Vojtěch Klápa, 39. Vít Janda, 49. Vojtěch Klápa, 56. Jan Faitenhanzl; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Jan Král 12, Ondřej Volejník 13 - Vojtěch Šimůnek 21; po třetinách: 1:3, 1:2, 4:2;

Komentář trenéra domácích(Petr Salát): Ze začátku jsme byli trochu vystrašeni, ale od 10 minuty 1. třetiny jsme začali hrát velmi dobře. Kluky můžu jen pochválit a to do jednoho. Soupeři děkuji za zápas a divákům za kulisu. Komentář trenéra hostí(Jakub Menhart): Utkání, které jsme měli dvě třetiny relativně pod kontrolou. Soupeř má šikovné individuality, které nám dokázali zatápět, ale týmově jsme předvedli lepší výkon, Bohužel ve třetí třetině jsme se přestali koncentrovat a Liberec dokázal naše výpadky a strach o výsledek trestat. Děkuji soupeři za zápas.