8
(0:3, 0:3, 1:2)
Sparta
Sparta
Branky: 45. Tomáš Ballaty - 14. Matěj Čermák, 17. Matěj Čermák, 18. Ondřej Hurt, 28. Matěj Čermák, 29. Daniel Šterbák, 35. Vilém Kavan, 42. Martin Remeš, 49. Ondřej Belák; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Ondřej Volejník 29 - Filip Čermák 21; po třetinách: 0:3, 0:3, 1:2;

Komentář trenéra hostí Jaroslava Berky: Dnes výborný zápas z naší strany, kdy se celý tým držel přesně zadaného plánu. Pro vítězství jsme si šli od začátku zápasu. Děkuji klukům za odmakaný výkon a soupeři za férový zápas. Komentář trenéra domácích Petra Saláta: Jsem rád, že náš výkon šel neustále nahoru. První třetina plná nepřesnosti, v druhé určité zlepšení a ta poslední byla opravdu velmi dobrá. Zápas nám ukázal i pár skvělých individuálních výkonů. Klukům patří díky.