10pp
(2:3, 5:2, 3:5, 1:0)
Pardubice
Pardubice
Branky: 16. Vladimír Trčka, 17. Jakub Mádlo, 24. Jakub Jaroš, 33. Michal Smola, 35. Jakub Jaroš, 37. Jakub Jaroš, 40. Jakub Jaroš, 46. Ondřej Šorm, 47. Lukáš Lhota, 48. Vladimír Trčka, 61. Lukáš Lhota - 3. Tomáš Ballaty, 12. Lukáš Kučera, 18. Patrik Bartoš, 21. David Petržela, 25. Matěj Gregor, 43. Filip Novák, 47. Jiří Kohoutek, 56. Vojtěch Vlasák, 57. David Petržela, 60. Lukáš Kučera; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Jan Král 14 - Martin Korunka 27; po třetinách: 2:3, 5:2, 3:5, 1:0;

Komentář trenéra hostů (Milan Randa): První třetina dobrý, druhá šílená, třetí dobrý. Můžeme být rádi, že nám Liberec nenasypal ve druhé třetině víc, protože tam jsme byli úplně mimo. Ve třetí třetině ale dobrej morál a s přispěním štěstíčka vyrovnání. V prodloužení už loterie. Bod musíme brát všemi deseti. Liberci díky za zápas a hodně štěstí do těch další.