:
8pp
(3:2, 2:3, 2:2, 0:1)
Boleslav
Branky: 3. Sebastián Šlechta, 12. Sebastián Šlechta, 13. Jakub Kárník, 27. Filip Kučera, 29. Filip Kučera, 41. Štepán Švejda, 44. Štepán Švejda - 1. Šimon Stránský, 6. Šimon Stránský, 26. Vojtěch Janeček, 30. Šimon Stránský, 40. Martin Čermák, 45. Šimon Stránský, 49. Martin Čermák, 64. Vladimír Trčka; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Marek Macík 33 - Jan Král 34; po třetinách: 3:2, 2:3, 2:2, 0:1;

Komentář trenéra domácích Martina Šáchy: Dnes jsme zápas nezvládli a soupeři tak darovali 2 body. V naší hře se objevovaly dobré momenty, ale udělali jsme příliš mnoho technických chyb, které pramenily z nedostatečné koncentrace a laxního přístupu v jednotlivých momentech. Přes dnešní prohru věřím, že máme obrovský potenciál a na play-off budeme dobře připraveni. Děkuji soupeři za zápas. Komentář trenéra hostí Tomáše Faksy: Celé utkání se hrálo ve svižném tempu, Boleslav byla vyrovnaným soupeřem a v některých fázích zápasu nás i přehrávala. Většinu gólů jsme však dostali spíše z individuálních chyb. V závěru utkání jsme se ale uklidnili a dokázali hru vyrovnat a v prodloužení vstřelit vítězný gól.. Děkuji Boleslavi za kvalitní utkání.