4
:
5
(2:0, 0:3, 2:2)
Branky: 3. Filip Vybíral, 15. Filip Vybíral, 52. Jan Peška, 60. Jan Peška - 22. Šimon Stránský, 23. Vojtěch Janeček, 25. Vladimír Trčka, 45. Vojtěch Blažek, 55. Lukáš Lhota; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 20 - Ondřej Volejník 18; po třetinách: 2:0, 0:3, 2:2;

Vyjádření trenéra hostí Pana Petra Saláta: Nechápu co měli kluci v hlavách na začátku utkání. Tak šílenou třetinu jsem snad neodehráli za celý rok. Na začátku druhé třetiny jsme už byli v hlavách mnohem více soustředění a ukázali svou kvalitu. V té poslední části se zápas spíše dohrával. Vyjádření trenéra domácích Lukáše Pekárka: Velice pěkná a vyrovnaná série. Včera jsme z Libereckého golmana udělali Dominika Haška a dnes jsme bohužel pokračovali v neproměňování šancí, které nás stálo sérii. Ve značně oslabené sestavě jsme ovšem předvedli parádní výkony a nasazení. Bohužel pro nás soupeř nemilosrdně trestal naše individuální chyby. Gratuluji soupeři a díky klukům za výkon.