3
(1:2, 2:0, 7:1)
Kříž, Kafka - Sládeček, Mühlfeit, Tlapák, Kolísko Ji., Kolísko Ja., Langer, Sádlo, Havlas, Meliš, Šindelář, Pánek, Brautferger, Kreysa, Švéda
Vaníček, Král - Kárník, Kološ, Klucho, Dlesk, Bitman - Ferdan, Kopecký, Balatka - Rozkovec, Čermák - Hejduk, Šoltys, Baudisch - Böhm, Kořínek, Leksa, Hrůza
Branky: 12. Filip Langer, 22. Matěj Havlas, 39. Martin Pánek, 42. Petr Brautferger, 52. Milan Meliš, 53. Jakub Kolísko, 55. Matěj Havlas, 56. Jakub Kolísko, 60. Filip Langer, 60. Filip Langer - 1. Jan Světlík, 7. Vojtěch Hejduk, 44. Jakub Kárník; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 3 + Milan Meliš (TAT) OS:3; využití: 1:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 14 - Jan Král 37; po třetinách: 1:2, 2:0, 7:1;

Komentář trenéra domácích p. Fridricha - Dnes od nás vlažný vstup do zápasu až teprve branka na 0:2 nás dostala do správné zápasové teploty. Od té chvíle práce celého týmu a společné nasazení pro nás dnes znamenalo důležité tři body. Děkují týmu, soupeři a divákům. Komentář trenéra hostí p. Hanžla - Velká škoda, že jsme nebyli v možnostech odehrát celé utkání tak, jako v první třetině. Zraněnému hráči domácích přeji rychlé uzdravení. Dík za zápas.